Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Двата живота /коментари/

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 1:08 pm

Такааааам... първия коментар се пада моя чест Very Happy

Значи на мен историйката много ми харесва, харесва ми и стилът ти на писане - много е увлекателен и според мен си имаш наистина дарба да пишеш (може би е наследена от дядо ти Wink ), та по историйката значи аз очаквам скоро да напишеш и 3-та глава (тъй като съм с привилегии и съм чела 2-ра хаха). На мен лично изключително много ми харесва и самият замисъл на историята и се надявам да бъдеш редовна в писането на главите, тъй като много от хората дето почват да пишат и след време се отказват, е надявам се да не си от тях! Very Happy

П.П. Това е обективно мнение и не го казвам защото си ми приятелка, пък и не съм се и замисляла да те лъжа тъй като знам колко е гадно!!!

П.П.П. Ам...може редакцията ми да не е напълно добра, но едва ли ще ви напраи впечатление, тъй като историята компенсира lol!
Върнете се в началото Go down
Wolf




Брой мнения : 1262
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 1:15 pm

историйката наистина е много приятна за четене Smile - особено на края на Мумията по БТВ (музиката)....
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 1:19 pm

Харесва ми lol!
Описваш добре и иэполэваш епитетите точно на място и това много эасилва ефекта. А эащо иэполэваш само лични местоимения и не съобщаваш имената на героите?
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 5:15 am

Благодаря за коментарите. Много се радвам се че историята ви харесва Very Happy Все пак това е първото нещо което пиша.
Относно личните местоимения - идеята беше читателите да разберат имената на героите от самите тях.

За всички, на които им е харесала историята - очаквайте втора глава вечерта. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 9:29 am

Малко кратка глава,но много ми хареса Very Happy
А как така той е висш друид,като на доста места каэваш,че е млад Rolling Eyes
А чела ли си трилогията эа Наследниците на Шанара =)
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 9:48 am

Desert Rose написа:
Малко кратка глава,но много ми хареса Very Happy
А как така той е висш друид,като на доста места каэваш,че е млад Rolling Eyes
А чела ли си трилогията эа Наследниците на Шанара =)

Така... в света на уискърсите длъжността която заемат не се определя от възрастта им.(както ще се разбере от следващите глави) При друидството дарбата се получава от седемте колони в арката, а както вече отбелязах във всяка от колоните е останала част от душата на всеки от висшите магове. За да ти дам отговор ще издам малко от др. глава. Когато някой бива посветен в друидство неговите качества биват преценявани от седемте висши мага. Те решават какво количество знания да му дадът и какъв да е прага на магическите му способности. Титлата която получава всеко друид зависи от дадените му знания при встъпването му в друидството - не зависи само от възрастта. Напеимер може да си стар , но нямаш ли нужните качества изискващи се за друидството може да получиш много ниска титла или дори да не бъдеш одобрен. Мисля че отговорих изчерпателно на въпроса. В другите глави ще има подробно описан света на уискърсите.


А за наследниците на Шанара - не сам чела книгата. Ще може ли накрато да я опишеш. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 9:59 am

Ами също става въпрос эа друидите и на някои места твоето доста ми эаприлича на историята эа Шанара. Та в книгата става въпрос эа поредната битка между доброто и элото и друидите трябва да се иэправят срещу един опълчил се срещу тях друид,които е постигнал беэсмъртие,посредством черна магия.Както и да е остават само няколко друида (другите са иэбити) и елфите и джуджетата трябва да се обединят срещу огромна армия. Ъъъъ до тука съм чела първата част,още я чета Embarassed Иначе трилогията е много интересна (доколкото энам Laughing )
И всичко сама ли иэмисляш? Питам,эащото аэ нищо не мога да иэмисля,направо ти эавиждам Embarassed Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 10:14 am

Трилогията изглежда мн интересна мисля да проверя в библиотеката за нея. Very Happy
Да всичко съм си го измислила сама. Незнам точно как се получи. Просто ми доиде от някаде и започнах да пишa. От никаде не сам взаимствала описанията, случките абе изобщо нищо от историята. Просто ми изниква в главата Very Happy То всеки си има някакъв талан, който чака да бъде открит. Very Happy


Последната промяна е направена от на Пон Дек 03, 2007 5:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Wolf




Брой мнения : 1262
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 11:41 am

а глава 3та кога ще има Wink
Върнете се в началото Go down
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 10:44 am

нещо редактора ми го нема в скайпа ма ако се яви предполагам, че ще я пусна тая вечер. Very Happy
Върнете се в началото Go down
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 1:50 pm

такам ето я и третата глава. надявам се да ви хареса и чакам коментар Very Happy
Върнете се в началото Go down
Wolf




Брой мнения : 1262
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 2:18 pm

миии искам продължение Smile)
точно става интересно и главата свършва.... study
Върнете се в началото Go down
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 1:04 pm

Аз за това произведение на изкуството няма какво да кажа, то квот съм имала съм ти го казала, просто очаквам и следващите глави Wink
Върнете се в началото Go down
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 5:30 am

Гери мерси за коментара. абе вие сте ми вдъхновението да пиша, щото ако няма кой да чете няма смисъл да пускам главите.
Върнете се в началото Go down
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 2:42 am

sorry за закъснението сега чакам редактора ми да види главата и сигурно до довечера ще я пусна Very Happy
Върнете се в началото Go down
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 3:59 pm

такам ... има две готови глави. ако някой иска да ги чете щеги пусна(да напише тук). Ако няма желаещи няма да пускам главите вече.
Върнете се в началото Go down
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 4:03 pm

Sad

така де на мен ми е все тая нали аз пак си ги чета, но да не бъда егоист пусни ги и тука, но ти както ис решиш и ако и другите искат и изявяват желание да ги четат.
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 5:01 am

Аэ искам да чета пък!
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 7:00 am

И ще чакам още
и още
и още
и Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 12:57 pm

Е от мен да мине ето ви още една глава.
Върнете се в началото Go down
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 5:45 am

uh
тъкмо се зарадвах "яхуу има ново" ама то се оказа че това съм го чела Sad
та като стана дума за ново...така да си решила да понапишеш малко......
аз не, не че те притискам ама...нещо така...мисля че е време да ти дойде музата.....Rolling Eyes

не че нещо се оплаквам....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двата живота /коментари/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двата живота /коментари/   Двата живота /коментари/ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двата живота /коментари/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Творческа эона-
Идете на: