Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дневниче

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 1:26 pm

Такам...
тук споделяйте как е минал денят ви,всичко,което ви вълнува (от деня ви де не от друго Laughing )
освен това постовете да са по-дълги от пет реда (в краен случай три Laughing )
беэ обиди,псуване или ъъъ мръсни думи.
та с една дума,това е форумният дневник =)
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 2:40 pm

Еми чаках,ама никой като не писа...
И беэ това лягам.Не ми се чака повече.
Ми в началото почна гадно-станах рано с надеждата да науча нещо,цял ден ми идваше да се раэрева,но просто стоях и стисках эъби,усмихвах се и говорих сякаш всичко е наред. Беше ш::::о (реших да ценэурирам)
после ме иэпитаха по български.Имам 6.След това по география.Почти не бях учила.Пак имах 6(поне веднъж и аэ да имам късмет)
Бях хепи.Кифлите бяха хепи.Повод эа нещастие.На кой му пука?
Мраэя ги.Гледаха ме като луда цял ден,эащото им крещях пет часа эа чалгите дето пускаха.Цял ден си пях една песен на айрън мейдън.Направи ме хепи.
После се прибрах.Раэглеждах списание.Дори и эаглавието му не видях.Не помня дори прелистих ли страница от него.Стоях като олигофренчи.
Дийп пърпъл<3
Влеэнах в скайп.Беше гадно.Никой не ми писа.
Не ми пука.
Не учих.
Утре ще стана в 6,эа да уча(макар че энам,че тва няма да стане)
По форумите е тъпо.Мраэя някой личности от пм.
Не ми пука.
Спи ми се.
Няма да приемам навътре живота.
Кифли.
Мраэя ги
Нэ какво да правя и постоянно меня решението си(макар и чувствата май не се менят)
Не вали дъжд.
Мина надеждата,че кифлите ще се удавят.
Ама то моэъците им щото са праэни и като гъба и просто ще ги эадържат над водата.
Нищо пак ще намеря начин да ги удавя ::ухил::
полудявам
мраэя да се оплаквам,ама тоя път имах нужда
H.I.M<3
лека нощ
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeЧет Ное 22, 2007 9:09 am

станах сутринта с голям зор
най-напред баба идва да ме буди - няма ефект
после звъни алармата на GSM-ма ми ма аз още си лежа в леглото
най- накрая минава дядо ми да провери дали съм станала и изведнъж светна лампата, та аз успях да кажа само едно жално uh
обилачам се аз по най-бавния начин и по едно време поглеждам часовника - 7.00!
гледам стреснато
още гледам стреснато
и като загрях че ще закъснея се дооблякох с една такава светлинна скорост и че и аз непомня точно как стана работата.
не успях да закъснея
стигнах аз до даскало и си седнах на чина (отново сама)
литература
класната има рожден ден
предадох й есето, което ме мързеше да пиша и заради което щеше да ми пише 2
английски
днес имаме само 3 часа - на гратис сме. през първия писах началото на четвърта глава на Двата живота. Оная ме видя и ме изпита заедно с още няколко отвеяняци кат мене. имам 6.lol!
през междучасието ме обзе истеричен смях и си се хилих сама. другите ме гледаха странно. явно нещо им има. но anyway
физическо
изпитаха ме на баскетбол. и четирите пъти напраих всичко като трябва и вкарах кош. бях изумена от себе си. имам 6
математика
малкото гнусно, тъпо, лигаво,олигофренясало същество на последния чин не беше изтрило дъската. желязната лейди се ядоса и ни пусна контролно. имам 2. почти целия клас има 2.
час на класа
класната ни дардори за дисциплината, отсъствията и здравословното хранене. гледаха ни за буби. Йоан предложи да си ги прехвърляме с bloothoot. отспах си.най-после
прибрах се
ядох
гледах "ало,ало" и се смях (истерично).баба се уплаши за здравето ми
към 4 и 30 се сетих че требва да си уча.
научих тъпите думи. т`ва ми стига.
тъпо
още по-тъпо
реших да влеза във форума
и да си опиша страхотния ден.
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeЧет Ное 22, 2007 2:10 pm

хм...станах сутринта...тоест към 3 през нощта...
не можах да спя
разкарвах се из нас
сритвах някви тениски дето се мотаха по земята (много съм разхвърляна о.О)
в 6:34 реших да спя
още спя
в 8:30 мама ми ме събуди да заключвам след нея че си изгубила ключа
казах си "Няма да си лягам...няма няма нямааа!!!"
отидох в моята стая и се метнах в леглото и заспах...
10:30 майка се обажда на домашния и пита къде съм confused
10:33 !!!! %$#$%#@$!@^!^!&^*%#(*^$%$#@%!#!!!! сетих се че съм на СИП от 11:20...
облякох първото което ми попадна..
изхвърчах от нас и забравих да заключа...
върнах се,заключих и пак на бегом до училище
закъснях...класната ми се развика да си гледам часовника...не ми пука,,,седнах и писах съчинение
13:00
1 час-биология...5 и 1/2 на входното...пак целия клас ми се смя че имам най-висока оценка...
2 час...физика... btw проспах го...
3 час история...понеже си седя сама на последния чин винаги никой не ме вижда кво правя та си слушах музика докато не ми стана скучно и не реших да си напиша завещанието на чина
4 час-музика...отказах да пея...
голямо междучасие:не можах да се вредя на павилиона...отидох до магазина за да си купя шоколад...
5 час-английски...закъснях...пак сама на последния чин-пак си нямах работа (бях написала всичко кеото госпожата ми каза) и тя реши да ме вдигне на дъската да и напиша някви изречения за следващото упражнение...колко забавно,...класа ми ме замеряше с листове от тетрадки...
6 час (за мен осми...) химия...пак най-висока оценка на входното...госпожата дрънка някви глупости...не я слушам...заета съм да пиша стих Neutral
7. час физическо...ебати кефа...чудих се къде да се скрия а момчетата се опитваха да ме цлят с топка...оня педофил ми се развика че не участвам в часа...станах,отидох да играя с момчетата (в същтност този с названието "учител" ме завлче)...уцелиха ме с топката...седнах си
8 час (за мен ДЕСЕТИИ!!!! Sleep ) литература-едва не задрямах...класната пак разтягаше локуми,,,не че я слушах...бях заета да си мисля как да си разширя дупката на ухото като се пребера...
19:40 свобода! най-сетне съм у нас!
мисля как да си разширя дупката...ръчках кламери,безопасни игли,глупости...там квото се сетих...най-на края успях
wub
цели 4 мм! вече съм готова за флеш!
горда съм...
разтягах си ушото пред огледалото...
убеждавах майка да ми даде пари за флеш...
тя отказа....
не ми пука... не ми е цел да си слагам флеш..ще си нося безопасни игли... х)
посля...ядох пред компа и направих всичко с трохи...после гледах едно аниме,,,,
хм...после се чудих кво да правя... тоест зяпах в 8 точки едновременно (както казва един приятел-правих шаринган с 8 запетайки tooth )
сега разказвам иначе прекрасния си ден jesus
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeЧет Ное 22, 2007 2:35 pm

Ходих...
нэ къде ходих.Станах рано.Эаспах.Станах късно.Подобрих си рекорда эа бърэо лигавене.
Студено.
Кифли.
Имам 5 по английски на входното.Эа да бъдем точни 5.47
Мраэя кифлите и все пак както всеки ден им дадох поредното домашно-тоя път по химия.
Нека все ще дойде време когато няма да имат от къде да препишат ::элоба::
пуснаха някаква шибана чалга.Иэграчих с пресипналия си глас една песен на дийп пърпъл колкото да ги драэня.Цял ден си пях песен...май беше айрън мейдън.Отивам да търся дисковее,че нэ къде са.
Прибрах се.Правих се,че уча,докато съсредоточено иэучавах тапетите.Нищо не раэбрах по геометрия.Скъсах си раницата эаради кифлите,ама щото тогава нещо крещях.
Научих по география.Седнах на компа.Эаспах преди да влеэна в скайп(реших да седна эа малко)
влеэнах в скайп с идеята,че искам да умра.
Беше хубаво.Скоро не е било хубаво.
Шибан ден.Научих цял урок по биология и сутринта ще науча още няколко.Ще имам 2 по муэика.И на контролното по геометрия ще е приблиэително толкова.Добре че не е утре...
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 7:41 am

7.00 - Баща ми ме събуди. Даскало!! =/
7.25 - Пред училището бях, когато някой ми подсвирна. Обърнах се и видях момчето от осми клас (Георги), което ме харесва. Пита ме какво правя. "Спя"-казах аз. Оня се засмя и отиде на магазинчето пред даскало.
7.30. - Литература. Изпитва няколко ученици. Аз дремех на чина ^^
8.10 - междучасие. Отидохме до магазина пред училище с кифлите. Те обсъждаха новата песен на Преслава и започнаха да пеят с цяло гърло. Не издържах и си пуснах музика.
8.20 - Литература. Даскалката ни размести. За щастие останах сама. Можеше да ме сложи с някое говедо от нашия клас =/ Пак дремнах малко.
9.00-междучасие. Следващия час -контролно по геометрия. Кифлите луднаха. Започнаха да решават задачи като луди. Аз си стоях на чина и си слушах AC/DC.
9.10. - Контролното. Направих го ^^^
9.50 - Голямо междучасие. Говорих с момчетата (нормалните момчета, а не говедата, които си мислят, че са 1 клас). Обсъждахме метъла ^^
10.10 - С две кифли тръгнахме към музиката (актовата зала, първия етаж (ние сме на четвъртия (от общо четири))). По пътя срещнахме Георги (гореспоменатото момче от осми клас) и той тръгна с нас. Влезе в актовата, побъбри там с няколко кифли (мухаха, каза на едната право в лицето й, че е емо Twisted Evil Тъпа кифла! Very Happy ) И замина. Цял час оная изпитва. Аз се побърках, почнах да пея различни метъл/рок песни Laughing Кифлите се смяха. Аз ги базиках. Добре си прекарахме (някои кифли от нашия клас не са толкова зле, така че можем да си говорим нормално =) )
10.50. Междучасие. Цялото междучасие ми трябваше за да стигна до стаята ми. Четири етажа! Краката ме болят =/ Ескалатор/асансьор!!!!!!!! ТРЯБВА ДА НАПРАВЯТ!!!
11.00 - Физика. Натиск и налягане. Мани! Дремех Very Happy
11.40. - междучасие. Георги имаше химия и се качи на четвъртия (иначе е на третия). Отби се в нашата стая и си говорихме Laughing Приятели и нищо друго. Макар че нищо не знам за него. Взех му скайпа, довечера ще го разпитам подробно. Дано не е чалгар Suspect
11.50. - история. МРАЗЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!! Изпита ме. Нищо не казах. Нищо не ми писа (макар че историята е най-тъпото нещо на света, даскалката си я бива ^^ ). Нов урок. Тъпа история!
12.30 - нищо. само музика слушах.
12.35 - Английски. Пак нищо. Дремех.
13.15 - тръгнах към къщи. Ядох и в 13.50 тръгнах за урока.
14.00 - Урок по БГ. Прекарах си добре ^^
Сега - трябва да пиша преразказ Rolling Eyes Трябва да решавам задачи. Но! си губя времето с компа ^^

тъпо и еднообразно. така е всеки ден, затова не пиша Very Happy
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 10:29 am

станах пак към 10...пак се сетих че имам СИП...този път не отидох
12:00 ъъ тръгнах към училище защото с моята светлинна скорост...пак щях да закъснея...
12:50 обикалях като луда да намеря стаята където имаме (едни тъпаци от моя клас ми бяха казали че сме в една в която имат 10 клас пък аз почуках и нахълтах без да гледам кои са там...смяха ми се,говорих си с едно момче...бял бля бля)
13:00 влизам в час....история....искаха да ми срежат перчема...аз не им дадох и теглих една културна майна на госпожата...тя ме изпита...казах за 6 писа ми 5 xD кво ми пука х)
междучасието...тъпо,стоях си и си слушах музика докато някой не си стовари раницата върху мен и после през половината междучасие ми се извиняваше че не ме видял
2 час...литература....класната е сухар...доспах си...сега за сметка на това трябва да преписвам три листа план ама за мен не е от голямо значение...
3 час...английски...пак ме изпита...пак ми писа 6 о.О пак бях недоволна защото момчетата в един глас започнаха да протестират че имам най-много оценки от всички...и най високи...госпожата изпита един от протестиращите...писа му 3...хилих се като надрусан кон и им го начуках в канчетата Twisted Evil
4 час... май беше химия...пак дремах както обикновенно I love you госпожата ме видя,не ми каза нищо xD
5 час...география...тея кашони от класа нямат никакво уважение към госпожата...на половината момчета им пусна едни листчета с въпроси,другата половина ги изпитва цял час...аз пак дремах (на момичетата нищо не направи защото първо сме 5,второ не вдигаме шум...)
6 час...физическо...аз си седях в ъгъла и слушах музика,,,оня педофил дойде и ми се развика....аз не че го чувах де,,,пък и не ме интересува много...после усетих как някой ме прасна с хилка за пинг-понг по главата...в последствие разбрах че това е поредния кашон,,,в същтност видял че тоя ми крещи и решил да му вземе хилката от ръцете ид а ме удари ....
7 час-музика-свободен...висях в училище...защо?! не знам,така реших
после се влачих до нас...
като се пребрах лежах около 10 минути....писна ми и реших да си пробия ухото...
не се получи...иглата не поиска да излезе от другия край на ухото о.О
ръчках го,бучках го,въртях го...кво ли не направих и не иска...на края ми писна,седнах на компа и пак започнах да разказвам "идеалния" си ден Neutral
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 1:34 pm

Станах с идеята,че денят ще е тъп Neutral Окаэах се права.На даскало кифлите бяха по-лигави от всякога,каэах им,че са кифли и дори не схванаха эначението на думата,докато поне сто пъти не се опитах да им го набия в мъничките моэъчета.Съчетанието лигла-кифла е отвратително.Оттървах се от историята,макар че си энаех урока.Псувах кифлите,после както винаги ме иэкараха иэвратена (тоя път приэнавам,че бях,ама не мога да не ги драэня) и после пуснаха песен на някакъв гей и се скарахме эа пола му...Вярно,че е хубав,ама е тъп... Laughing (малко си противореча)
Нищо эапомнящо се от деня.Най-после се прибрах от даскало и трябваше да сядам да уча.Мислих,че ще ми отнеме мн време(добре,че грешах)Кифлите не ме оставиха и телефона сигурно прегря от раэговори,ама като са тъпи какво съм им виновна?
Влеэнах в скайп.Беше тъпо.Отивам да чета книга...
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 8:23 am

станах в 9...
после се подхлъзнах в банята...
суших си косата...
седнах пред компа..
изгасна тока...
тръгнах за училище....като стигнах не пропуснаха да ме праснат с топка по главата..
1 час-физика...госпожата се заяде за перчема ми... "?!? о.О?" и викам аз...изпита ме...писа ми 3...
междучасие...мразя класа си...мразя ги...
2 час-геометрия...госпожата казва моя номер а аз още съм в шок от междучасието..отказах да стана на дъската...писа ми 2,,,
3 час-литература-седях на последния чин и слушах музика защото още бях в шок...класната ми каза че трябва да ида на психолог защото не съм като останалите деца...кашоните в класа се смяха...
голямо междучасие... нищо не ядох щото не можах да се набутам...на края ходих до магазина...всех си сокче... (ебати перверзните сокове,...само някви глупости им пише под капачките о.О)
закъснях за часа по география...
4 час-география...зилено...зилено...зилено...на края осъзнах че ще е по-добре да си легна на чина отколкото да си държа учебника на 2 санта от очите...и да виждам зилено о.О...госпожата ме видя/...изпита ме...тя тръгна към дневника да ми напише оценката (5 беше!!!) кашоните пак се проявиха...целиха ме с хартия...госпожата от толкова крясъци забрави да ми напише оценката...
6 час...не влязох....не издържах повече....тръгнах към къщи... (живея на другия край на града ,но тръгнах пеша...не ми се чакаше автобус и исках да остана сама със себе си...)
подхлъзнах се на стълбите пред блока...пребрах се...седнах пред компа....включих скайп...ядох...сега седнах да пиша цялата тая простотия... Neutral
Върнете се в началото Go down
vitamin4eto

vitamin4eto


Брой мнения : 186
Age : 30
Registration date : 15.10.2007

Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitimeПет Апр 04, 2008 9:49 am

ами,ваканция!!! от доста време я чаках,но като че ли дните ми минават някак пусто и безмислено.както винаги оценяш нещо чак когато го изгубиш.не че особено започнах да тача училището Laughing но все пак е друго,когато деня ти е изпълнен с уроци за учене.времето също не го бива,направо е ОТВРАТИТЕЛНО.ту вали,ту спира.и естествено,когато се сетя да мръдна от вкъщи започва да вали и цялата ставам вир вода,докато се добера до някъде.абе,общо взето нищо весело за споделяне. Exclamation може би най-хубавото е,че на скоро най-сетне навърших 14 и навлязох в ,,необетованата земя,, така да кажа,тинейджърството е нещо ново за мен,мама и тати да му мислят Smile еми,това е засега Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневниче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниче   Дневниче Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневниче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Fun zone-
Идете на: