Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Наследницата на Гонт /ИИ/

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:50 am

Ами за сега мисля че е добре, но ще е още по-добре ако пуснеш малко повече - да придобием мнение за фика ти Wink Та така, но за сега добре се изказваш и се надявам да пуснеш малко по-нататък и може би тогава ще ти кажа обективното си мнение Wink
Върнете се в началото Go down
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:51 am

ъъъ нещо що са две темите???
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:54 am

ами пуснали сме ги едновременно
ето и едно мнение
сори че го иэтрих Embarassed

fifiTo написа:
Такам... малко е малка първата глава, но засега историята изглежда интересна и е приятна за четене. Чакам следващите глави, за да ти дам хубав коментар. Хвана ми окото и мисля че ще стане готино фикче. Само да го не зарежеш!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:58 am

нема нищо
Върнете се в началото Go down
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 12:05 pm

Ей значи за сега е станало готинко и ми е интересно как ще продалжиш, пак ти казвам, че ми харесва как се изказваш и се надявам да продължаваш да пишеш и да не вземеш да зарежеш фика Wink

Ей колко творци се навъдиха в тоя форум!!!
Върнете се в началото Go down
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeПет Ное 30, 2007 2:56 pm

историята става много интересна.
чудя се какво ли е било писмото Very Happy
надявам се, че скоро ще има ново!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 6:29 am

ехаааааааааа мн ми хареса , от време на време ме избива на смях ама то и ситуациите са леко комични , не че е лошо ама прекалено много е


Цитат :
и продължи да развива скорост

се едно е някоя моторна шейна и като се има предвид по кой предмет нз как успява




***


Цитат :
мускулестото си тяло
нз при вас как е ама аз като го чета ми се струва че доста лични чувства се влагат


***


така значи доколкото разбрах професор Бинс все още е човек нали ?!?

***


и Елзи търси стаята на слидерин оф как беше на тайните май ?!?

***


и мисля че ще е добре ако включиш и малко други персонажи в цялата картинка , за да не се получва монотонност ?!?


***


това е за сега
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 6:37 am

ами смятам,че эа да се получи добър фик,трябва да се влагат чувства и просто характера на Елэи е такъв,че иэбира винаги най-доброто...

И да,професор Бинс все още е човек.
А относно "и продължи да раэвива скорост" все пак Бинс диктува прекалено бърэо,а тя винаги е эаписала всичко (не энам эащо тука си представях,че това съм аэ)

А относно персонажите,все пак фикът е още в началото и не смятам,че трябва да се претрупват още първите постове.
А и това е история эа Елэи Гонт,тя е главната,другите не са от эначение-просто допълват картината...
Благодаря эа дългия комент! Smile
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 6:38 am

е и той беше хари потър ама имаше др персонажи и все още има въпроси на които не ми отговори
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 6:42 am

Не отговорих единствено на това эа стаята,ама би трябвало който е прочел Хари Потър сам да се досети?!? Эащо да си раэкривам картите Laughing
И беэ това се подраэбира,че е СТАЯТА НА ТАЙНИТЕ,а не стаята на Слидерин
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Wolf




Брой мнения : 1262
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 1:33 pm

искам продължениеее Wink (това означава, че фика ти ми харесва Smile )

Very Happy
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 1:37 pm

Ами чакам редактора ми да влеэе в скайп.И като редактира,тогава Laughing
Радвам се,че ви харесва.Идея си нямате какво эначи одобрението ви эа мен.(това не эначи,че не приемам и критики)
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeВто Дек 04, 2007 2:27 am

искам новооооооооооооо lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 09, 2007 10:08 am

йеййййййййййййййй супир новууууу

така сега да кажа че винаги ми е харесвал начина по който пишеш "з" с "э" мисля че това беше , та яко е и мн ме пленява някак си нз защо , та оттам ми идва и захласа по Елзи , направо очарователно


малко ме смути това преминаване от 3то лице в 1во в 1та част но иначе е добре направено


и накрая искам да се оплача че е гадно във всеки фик главния герой да страда заради родителите си
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 09, 2007 1:11 pm

във всеки фик ли главният герой страда эаради родителите си Shocked
не съм го срещнала в повече от един до сега Rolling Eyes
нвм,то по коментарите си личи кой го харесва,ама Локи,ти не си от тях,прекалено фалшиво эвучиш.То и аэ съм виновна,эащото насила ги пишеш тия коментари.
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeНед Дек 09, 2007 1:29 pm

аз ако не исках нямаше да пиша , така че не викай че е насила щото не е
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 11:56 am

хм , прекалено мн епитети доста от които не на място и се получава една адска монотонност , също така прекалено мн описваш чувствата и не оставяш място за развитието на нещата , което води до лека скучноватост , но все пак има време да се подобри
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 12:08 pm

Предпочитам да наблягам на чувствата,те са важни,не действията,эащото от чувствата эависи всяко решение,а от там и всяко действие.Но не се учудвам,че не харесваш чувствата,то всички искат да четат само действия,сякаш те са всичко.Книгите са раэлични от филмите Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Sponsored content





Наследницата на Гонт /ИИ/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наследницата на Гонт /ИИ/   Наследницата на Гонт /ИИ/ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Наследницата на Гонт /ИИ/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Творческа эона-
Идете на: