Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Р.Д. - 2007г.

Go down 
АвторСъобщение
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Р.Д. - 2007г. Empty
ПисанеЗаглавие: Р.Д. - 2007г.   Р.Д. - 2007г. Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 12:05 pm

ЧРД (fifiTo - демек Петя)
By Erizea

Значи искам и тук да ти го честитя!
Та Честит рожден ден всичко най-хубаво д ати с естовари ан кратунката и да не можеш да се отървеш Smile (абе и баналните пожелания Very Happy). Надявам се тази година да ти потръгне с...нали се сещаш с кой Laughing абе сещаш се не може да не се сетиш Rolling Eyes
(ам хайде да бъдем добри това е в кръга на шегата Laughing ), та нека тази година да ти върви във всички отношения и да има много усмивки и забавни моменти!!!

https://s241.photobucket.com/albums/ff79/Erizea/?action=view&current=HappyBirthdayRoseHeartJackie2Dvi.jpg

~Erizea


Честито Wink
И мн любов,ама от момчета,а не към тях (така де,ще се прецакаш,ако вэемеш да се влюбиш-момчетата са....ех,няма да осквернявам темата Laughing)
оф
пак се отклоних
както и да е главният эамисъл беше:
https://2img.net/h/i200.photobucket.com/albums/aa49/lok_37/happy-birthday-cake.jpg
Razz

~Desert Rose


айдее Smile)
ЧРД.... Smile)
много здраве, щастие късмет .... и любов разбира се....Wink

и успешна година.... Smile

~Wolf


Уфф, съжалявам, че чак сега, ама нямах възможност да вляза през седмицата =/
Таа...
Честит рожден ден! (: Здраве, щастие, късмет, любов, etc.
Ако не се лъжа ти си седми клас сега и ще кандидатсваш лятото... таа успех на изпитите (:
И изобщо занапред ти пожелавам много успехи в живота (:

~sanndra


Ами ЧРД да си жива и здрава много успехи в живота . Very Happy cheers

~JACK2100


Последната промяна е направена от на Нед Яну 13, 2008 12:23 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Р.Д. - 2007г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Р.Д. - 2007г.   Р.Д. - 2007г. Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 12:08 pm

ЧРД на DESIRABLE
By Erizea

Хей Честит рожден ден много успех и здраве през тази година, пожелавам ти и да ти върви в любовта и в още много други начинания Wink
Нека животът ти да е изпълнен с много чуства и радостни моменти Very Happy

~Erizea


Такам...
Стига съм мрънкала,смятам да премина към съществената част ::големи сериоэни очи и малка намусена устичка:: (мне тука не се върэва мн scratch )
нвм,Локи,честито рд.Никога не ме е бивало в пожеланията,просто не съм по таэи част,ама эаради тебе ще се жертвам Laughing
Нищо не ми идва на умът ::чака сърцето да проговори,ама и той мълчи::
мне,пак се раэлигавих и раэвалих всичко.
намерих някакви тъпи нещица иэ нета
ама не ми харесват bounce
ЧРД!Най-важното е жените да те харесват, а мъжете да те уважават. Останалите не ги мисли. И да пийнеш яко,эащото празник без водка е като Титаник без лодка. (бръм!)
да,да не е в мой стил и е тъпо ::търси иэ нета::
щеше да е по-лесно да си кифла
щях да напиша просто едно
Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти
ама не си кифла,а и май ти беше в мъжки род,тей че няма да се трогнеш от такива и няма да ревнеш Laughing (и аэ не бих ревнала на глупости)
бла бла пак се раэсеях
та,основната мисъл беше да съм оригинална,ама тия неща трудно ми се отдават вече.Тва от времето Crying or Very sad
бла бла
поэдрав с която песен си иэбереш на айрън мейдън.
а эабравих,че не ги слушаш
тогава поэдрав с която песен си иэбереш на Виле(не бе на никълбек,щото на Виле няма да ти хареса и така губиш мн)
та айде мн гуш от мене и чрд и вече ставам банална,усещаш ли?
Мне,всички глупости тука са посветени эа тебе Laughing
чакам благодарност ::ухил::

~Desert Rose


айде ЧРД и от мен много щастие и успехи в живота и любовта!

~fifiTo
аз ти казах неска на даскало Smile ко ти пожелавам Smile ама аи и да си жив 6тот мн здрави хора умряха Smile cheers lol! Rolling Eyes Exclamation

~proXy


Мод съм на форума, но ако не бях щях да подмина тази тема.
Няма значение, трябва да съм любезна (:
Честит рожден ден, макар и със закъснение (не заслужаваш обяснения). Да си жив и здрав, etc.
Всичко най-хубаво (:

~sanndra


Ами ЧРД и от мен и много успехи в живота и даскалото. Wink

~JACK2100


У-Т-К-О ! Драсти =) Ъм,

сещам се за милите рабутки, които беше написал в моята тема за рожден ден Smile, и мисля, че е редно аз да бъда също толкова мила, колкото ти навремето ^^

Пожелавам тии... да обереш всички хубави, подчертавам хубави и одебелявам хубави номинации в ПМ, пожелавам тиии... (тъй като вече е минал рождения) до следващия рожден да ти се случват само хубави неща, да си често усмихнат, да имаш подов да го правиш-това е по-важното :Р и... какво друго... да си имаш много приятели (приятели, не приятелки Smile ). Мм, като за финал- да трепеш кифли, предполагам, че Хри ще е доволна, а ако тя е доволна-значи и ти ще си доволен,т.е. ще имаш повод да се хилиш....та значи-трепи кифли до другия си рожден ден. Тогава ще ти пожелая пак същото-и колелото се въртииии, въртииии-и ти си винаги щастлив, щото и Хри е щастлива, щото ти си трепал кифли. (Боже Neutral колко съм зле )

~Temples Of Death


Последната промяна е направена от на Нед Яну 13, 2008 12:16 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Р.Д. - 2007г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Р.Д. - 2007г.   Р.Д. - 2007г. Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 12:10 pm

Ч.Р.Д.
By Desert Rose

аХа
честит рожден ден! Эа непосветените на Wolf
тоя път никой не ме иэпревари,эащо така scratch
нвм,честит рожден ден,както вече каэах.
эабравих какво ще пожелавам.Нищо,важното е,че е от сестричката Laughing
такам...то бях написала едно пожелание,стига толкова Rolling Eyes

~ Desert Rose

А честит рожден ден (пак, с малко закъснение) cheers пожелавам ти и тази година д абъде много емоционална за теб имам предвид само положителни чувства и много много щастие Wink


ПП Ами аз щях също да пусна темата, но нямах време вчера и вообще не съм влизала във форума tongue

~Erizea

~Честит, честит Very Happy

пожелавам ти
много щастие, най-важното Surprised щото като си щастлив, значи нямаш проблеми и пр, значи няма за какво да се ядосваш и значи си здрав, а като си здрав, значи си усмихнат и т .н.

Исках да кажа, че ти желая много щастие, здраве и усмивки (;

значитата са за якост с(:

~Temples Of Death

Ехее.. Сори, че чак сега, ама не бях влизала отдавна (:
Таа.. Честит рожден ден! Живо,здраво, etc.
Все хубави неща да ти се случват! Да влезеш където искаш след 7.клас =) ии каквото искаш друго да стане...
и така.

~sanndra
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Р.Д. - 2007г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Р.Д. - 2007г.   Р.Д. - 2007г. Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 12:11 pm

Мило
By DESIRABLE

Така надявам се да не ме изпревари никой друг , щото ще коля и беся , повода е прекрасен и аз трябва да таковам с темичка , мисля че поне малко заслужавам да съм аз !!! Very Happy

Ахамзи сега мило да започнем с най маловежното нещо , което ще празнуваш и то е Коледа !! santa Честита Коледа мило , пожелавам ти много ала бала и сичко от обикновенните неща и най много от нея свързаните с мивката и масата !! Понеже знам че няма да те трогна с нещо измислено от някой друг , ще си пиша свободни съчинения , но основния смисъл е честито мило и много те обичам !! Само да не забравя да ти се падне парата от питката , освен ако не бъркам празниците , но карай важно е че съм пожелал !! huglove


Така сега празника , който поне аз поставям на 2ро място по важност и това е именния ти ден мило . Лично аз нямам някакви предразсъдъци относно имената , защото не те , а характера определя човека , но Христина е много хубаво име . Аз го свързам с нещо красиво и мило , но знаещо за какво се бори и търсещо го на всяка цена . Добре де с теб го свързам ама всичко е щото те обичам безкрайно много . За именния ти ден ще ти пожелая да получиш всичко скъпо за което си мечтаеш !!


Ето че се стигна и до най най празника и това е твоя рожден ден мило , тука съм най зле ама ти пожелавам всичко което си пожелаеш и без значение материално или духовно , просто да си е твое . Обичам те мило и ти пожелавам много любов и занапред в живота , защото я заслужаваш !! Няма по прекрасен човек от теб и съм сигурен , че това ще остане за в бъдеще ако си отстояваш принципите и не се прекланяш пред никой . В крайна сметка Обичам те милои бъди щастлива това е най важното !!


Реших да не слагам картинки и пожелания , щото е изтъркано , а ти не заслужаваш нищо такова , но да ти кажа че те обичам никога няма да се изтърка !! Да си прекараш страхотно мило и си избери по хубав телефон този път !!


I love you Обичам те


~DESIRABLE

честит рожден и имен ден и от мен! Няма да разтягам локуми за това ти си знаеш - много здраве, щастие и да изкараш изпитите!

~fifiTo

Такам...хайде и от мен Честит рожден ден, Имен ден (много усмивки и поводи за тях рабире се, много късмет през тази година, и наистина данооо си издържиш изпитите, в което съм сигурна и не бива да се паникиосваш заради тях Wink ) Весела Коледа на всички (без на някои и други потребители)

~Erizea

Хрисиии, Честити празници !!! Желая ти много здраве, любов, късмет и много, много усмивки! Желая ти също да си вземеш изпитите и да влезеш там, където ти си искаш =)

~Диди

Честит рожден ден, Хрисииииииии!!!! (И имен ден и весела Коледа!)
Желая ти много, много здраве, щастие и успехчетааа! И много, много усмивки през новата 2008 година! Wink santa
cheers drunk party

~Black_Eyed_Peas

Съжалявам, Хрис, че чак сега, но Честито Рождество Христово (Коледа, днес също е, нали? (: ), Честит Имен Ден и не на последно място - Честит Рожден ден!! Very Happy:D
съжалявам, че е на патерици, както се казва, но един ден закъснение не е чак толкова много (; Пожелавам ти всичко, което ти си пожелаеш, защото аз наистина не знам какво да ти пожелая =) Имаш си приятели, имаш си Локи, който постоянно е до теб.. =) изобщо имаш две от най-важните неща на света: приятелство и любов. Здраве също имаш, което е още по-важно. Надявам се всичко това да си го имаш занапред, до края на живота ти! (:
И също така ти пожелавам да влезеш където поискаш след изпитите, защото знам, че макар че училището не те вълува особено, ти искаш да си добра и там.
И така, како (ти си вече на 14 о.О ^^ ), всичко най-най-най-най-най-най (на 6842677360 степен Very Happy ). Много здраве, щастие, късмет, любов, приятелство, етц. Ти знаеш, че макар и банални, това не са глупости (:
И накрая само да ти кажа, че те обичам, макар и не по този начин, по който те обича Локито Laughing



Desert Rose написа:

Нямам търпение Алекс да се появи и да локне темата(дано да я эатрие от лицето на эемята,че като чета какво е писал Локит,се иэчервявам Laughing )

Алекс се появи, но не смята да ти локне темата (; Ще протакам до догодина ако трябва (деба, тоя лаф не е уместен, след като след една седмица е догодина =/).. А ти посмей сама да я локнеш! Има още много хора, които не са ти честитили...
И между другото пожеланието на Локито е много хубаво и е единствения му пост, който ми харесва =) Хич не трябва да се изчервяваш! Трябва да преливаш от гордост, че едно момче мисли такива хубави неща за теб! =)

~sanndra
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Р.Д. - 2007г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Р.Д. - 2007г.   Р.Д. - 2007г. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Р.Д. - 2007г.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Потребителска эона-
Идете на: