Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любимият ви стил музика ?

Go down 
+8
Amor
MeXxY
proXy
A l I c E
sanndra
Summer_Passion
Desert Rose
Temples Of Death
12 posters
АвторСъобщение
Temples Of Death

Temples Of Death


Брой мнения : 267
Age : 30
Registration date : 12.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 4:30 am

(:

Моля ви, не се дразнете. Всеки си има предпочитания. Даа, дааа, това го казвам аз.
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 5:15 am

Слушам почти всичко (беэ чалга и класическа Razz иииииии опера)
съвсееееем мъничко техно
метъл (е,не много,но все пак)
и емокор drunken
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Summer_Passion
The Biggest Black Eyed Peas Fan
Summer_Passion


Брой мнения : 58
Age : 32
Location : Плевен
Registration date : 12.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 8:13 am

Ами аз мога да кажа, че слушам абсолютно всякаква музика - от всеки стил по малко (е може и по много, зависи!) Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 10:50 am

Любим? Метъл и рок.
Върнете се в началото Go down
A l I c E

A l I c E


Брой мнения : 9
Age : 31
Registration date : 12.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 2:21 pm

ми поп,диско,рокендрол
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 3:44 pm

lol! такава дето не ме кара да се чуствам като тъп чалгар Mad
Върнете се в началото Go down
MeXxY

MeXxY


Брой мнения : 26
Registration date : 12.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 6:52 am

Всякаква, без чалга и производите..., но предимно метъл....и нео-метъл...
Върнете се в началото Go down
Amor

Amor


Брой мнения : 7
Registration date : 14.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 2:04 pm

Слушам всякаква музика!
Но наистина имам предпочитание към черното и поп Razz
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 1:39 am

Метъл и рок cheers
Върнете се в началото Go down
emma_lili




Брой мнения : 1
Registration date : 15.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 3:51 am

Слушам всякаква музика.
Върнете се в началото Go down
vitamin4eto

vitamin4eto


Брой мнения : 186
Age : 30
Registration date : 15.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 5:28 am

предимно слу6ам диско,но когато ми харесва песен и от друг стил я слу6ам с удоволствие. Cool Very Happy
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:56 pm

сори за оф-топика ама имам един въпрос към тези които казват че слушат всичко:А случайно да знаете че в музиката има стилове за които никой от нас не подозира...мммне мисля че е възможно човек да слуша абсолютно всичко Shocked
а сега по темата: слушам имокор,скриймо,поуст хардкор,грайндкор,нинтендокор,алтернатив и от време на време ню поуст пънк wub
Върнете се в началото Go down
JACK2100




Брой мнения : 25
Age : 31
Location : Хасково , България
Registration date : 29.11.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeСъб Дек 01, 2007 6:24 am

Не слушам чалга иначе слушам всичко друго стига само песента да ми харесва. What a Face
Върнете се в началото Go down
http://www.jackitko.lifeme.net
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 5:57 am

Loveless написа:
сори за оф-топика ама имам един въпрос към тези които казват че слушат всичко:А случайно да знаете че в музиката има стилове за които никой от нас не подозира...мммне мисля че е възможно човек да слуша абсолютно всичко Shocked
а сега по темата: слушам имокор,скриймо,поуст хардкор,грайндкор,нинтендокор,алтернатив и от време на време ню поуст пънк wub
уфф те просто имат предвид, че каквато и музика да им пуснат ще я слушат. Ако отидат да речем у приятели и им пуснат чалга ще я слушат, ако им пуснат метъл ще го слушат, ако им пуснат класическа музика (Моцарт, Бетовен и пр.) ще я слушат и т.н.
Иначе сигурно слушат всичко, което им хареса. Ако чуят някоя песен на Риана и я харесат ще си я свалят и ще я слушат. Ако чуят някоя песен на Металика и им хареса ще си я свалят и ще я слушат. Изобщо има се в предвид, че не слушат само отделен стил/ове, ами абсолютно всичко (дори комбинацията чалга/метъл)
надявам се, че ме разбра.
Върнете се в началото Go down
Summer_Passion
The Biggest Black Eyed Peas Fan
Summer_Passion


Брой мнения : 58
Age : 32
Location : Плевен
Registration date : 12.10.2007

Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitimeВто Авг 05, 2008 1:09 pm

sanndra написа:
Loveless написа:
сори за оф-топика ама имам един въпрос към тези които казват че слушат всичко:А случайно да знаете че в музиката има стилове за които никой от нас не подозира...мммне мисля че е възможно човек да слуша абсолютно всичко Shocked
а сега по темата: слушам имокор,скриймо,поуст хардкор,грайндкор,нинтендокор,алтернатив и от време на време ню поуст пънк wub
уфф те просто имат предвид, че каквато и музика да им пуснат ще я слушат. Ако отидат да речем у приятели и им пуснат чалга ще я слушат, ако им пуснат метъл ще го слушат, ако им пуснат класическа музика (Моцарт, Бетовен и пр.) ще я слушат и т.н.
Иначе сигурно слушат всичко, което им хареса. Ако чуят някоя песен на Риана и я харесат ще си я свалят и ще я слушат. Ако чуят някоя песен на Металика и им хареса ще си я свалят и ще я слушат. Изобщо има се в предвид, че не слушат само отделен стил/ове, ами абсолютно всичко (дори комбинацията чалга/метъл)
надявам се, че ме разбра.
Именно, sanndra! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимият ви стил музика ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимият ви стил музика ?   Любимият ви стил музика ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любимият ви стил музика ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Cool :: Music-
Идете на: