Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 sanndra[представяне]

Go down 
+2
Desert Rose
sanndra
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 10:54 am

копи и пейст от ПМ:
Така да започнем с най-важното:
име: Александра
прякор: Сандра и Алекс най-често.
град: Варна.
години: 13
музика: слушам предимно метъл и рок =). И хип-хоп, но рядко. Мнооого рядко се случва и някоя R&B песен да харесам. Нямам предвид Риана, Бионсе и т.н. Някой друг не така известен. Но това става много рядко. По принцип оприличавам R&B-то на чалга (поп фолк), а аз изключително много мразя чалга.
цвят: син
число: 5
хоби: спорт
Хмм друго интересно… Обичам много да дъвча дъвки Laughing По принцип съм весел човек и много се смея :/ Хубаво е, ама не ми се мисли какво ще стане като мина 25 Rolling Eyes
Друго… Пея фалшиво и изобщо не мога да рисувам Laughing Все някак обаче успявам да си изкарам шестици на тези предмети ^^ Не знам как става това, може би имам някакъв чар Laughing
Друго интересно за мен не се сещам. Вие питайте (;
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 11:59 am

Эдравей!
Брат,сестра имаш ли? (май имаше сестра или се лъжа?!? Suspect )
Ааааа любима емотикона Razz ?
Хм....эодия?
Любим предмет? (не в училище Razz )
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 12:03 pm

Здрасти.
Сестра имам, да. Голяма!
любима емотикона: по принцип Laughing и Very Happy отскоро и Suspect
Зодия: везни
любим предмет: компютър, джиесем и може би книгите... И ако маратонките са предмет значи и те...
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 4:10 pm

кой чорап обуваш първо? study
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 12:34 am

Лол! Ами различно... обикновено не обръщам внимание.
Върнете се в началото Go down
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 11:45 am

Лигавиш ли се често?
За какво мечтаеш?
Любим сайт?
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 12:43 pm

Лигавиш ли се често? - Рядко.
За какво мечтаеш? - Имам толкова много мечти - реални и нереални Laughing
Любим сайт? - нямам
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 12:46 pm

здравей Smile)

хмм...

Любима книга?
Любима група?
Какви дъвки дъвчиш? lol!
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 12:56 pm

Здрасти =)

Любима книга: О, Боже, много са Laughing Криминалните романи на Агата Кристи и на Артър Конан Дойл са ми най-любими =) Хари Потър също. И безброй други: някои детски, други за възрастни, но никога любовни романи! Laughing
Любима група: По дяволите! Толкова са много Suspect Ок, ще ти изброя няколко: Metallica, Iron Maiden, Megadeth, Manowar, Apocalyptica, AC/DC, Deep Purple, Queen, Guns 'n' Roses, Rainbow, White snake, Nirvana, Pink Floyd... Това е съвсем малка част. Laughing
дъвки: аа от ония.. как бяха... Орбит профешънъл =) И други. Всъщност дъвча само ментови дъвки, а не ония сладникавите ^^
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:02 pm

lol!

Агата Кристи чете майка ми... - така и не ми харесаха... може би освен Еркю Поаро (нз дали знаеш за кой говоря...) ама във филмите Smile)

Кои са ти любимите песни на Queen - това е първата група, която съм слушал.... king
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:19 pm

Ами сестра ми ме запали по Кристи. Определено ме кефят ^^
Еркюл Поаро, не Еркю Поаро Laughing ;] Така и не съм гледала филми с Поаро...
На Queen? I Want To Break Free, The Show Must Go On и We Are The Champions ;]
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:28 pm

да де Smile - пропуснал съм едно "л"

а колкото до Queen и трите песни страшно много ми харесват... cheers
жалко, че групата вече не съществува.... No

Кой ти е любимия предмет (училище)?
Отличничка ли си?
Обичаш ли риба? (бе сигурно обичаш ама аз ди си питам) Laughing
Кой ти е любимия сезон?
Какво обичаш да правиш през Лятната и Зимната ваканция?

Smile
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:45 pm

И да съществува няма да я слушам. Без Фреди не е същото Crying or Very sad

Любим предмет: английски и география
Ами засега съм отличничка, все пак засега е лесно =)
Риба? Ноуп! Мразя я даже Laughing
Любим сезон: всичките ги харесвам (:
Какво обичам да правя през лятната: ами да ходя на плаж, много ясно Или да мързелувам... Да чета някоя книга и до мен масичка със студен спрайт, или със студена фанта портокал, или и двете и да се кефя на ваканцията...
През зимната: Да лежа в леглото на топло и да чета някоя книга... Или ако има сняг да ходя да бия децата ^^


Последната промяна е направена от на Съб Окт 20, 2007 2:40 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:58 pm

мда...без Фреди не е същото Rolling Eyes

аз пък я обожавам (рибата де) king

lol!

Каза Спрайт, Фанта, а Кола не обичаш ли? Smile
Вярваш ли в Дядо Коледа? santa

п.п.
само аз ли ще задавам въпроси Surprised
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:03 pm

Колата не чак толкова. Но мога да я пия =)
В Дядо Коледа? Не.

PS. Нали не очакваш, че сама ще си задавам въпроси? (:
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:12 pm

не, разбира се Smile)

тъй....

Обичаш ли сладолед? Какъв?
Обичаш ли шоколад? Какъв?
Какво мислиш за приятелството Smile
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:18 pm

=)

Обичаш ли сладолед? : Ест! Very Happy Шоколадов, ванилов, ягодов, бананов... с една дума - всякакъв Laughing
Обичаш ли шоколад? : Ахам. Милка с лешници! Обожавам го тоя ^^ И Тоблерона го уважавам Very Happy

Приятелството? Прекрасно е! И много важно! За къде си без приятели? Ценя много приятелите и ги пазя. Малко са, но по-добре двама-трима верни приятели, отколкото 486763065638 приятели, дето ще те зарежат ако им поискаш услуга. =)


Последната промяна е направена от на Съб Окт 20, 2007 2:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:41 pm

хахахах Laughing

може да спрем малко, че да ни настигнат, ако искаш Wink

Обичаш ли да гледаш спорт? (възможно най-тъпия въпрос, който измислих) Laughing

Какво спортуваш? (нз дали си казала, не съм гледал) - питам те каквото ми хрумне Laughing
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:45 pm

Не си длъжен да ми задаваш въпроси ; ) Laughing

Обичам да гледам само футбол. Другите са ми скучни. Повече обича да играя. Обожавам спорта ^^
В момента не спортувам, но съм спортувала тенис на корт четири-пет години =)


Последната промяна е направена от на Съб Окт 20, 2007 3:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:55 pm

тениса е хубав спорт Smile)

А обичаш ли да плуваш?
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:58 pm

Ами като ходя на море да, но иначе като спорт никога няма да тренирам плуване. Адски скучно ми е ^^
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death

Temples Of Death


Брой мнения : 267
Age : 30
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 5:08 pm

Здрасти, { }

Искам всички от форума да знаят: НИЕ СМЕ ГАДЖЕТА С НЕЯ.

Та... да питам... Мислиш ли в най-скоро време да се видим във Варна Very Happy Когато и да е, драсваш ми смс, аз ще ти отговоря и ще направя всичко възможно да мога да изпитам на живо готината целувка ( LaughingLaughing ) Бъзикам се. Е, ако настояваш... Laughing


Любимото ти сладко (от ягоди, от сливи и пр.) ?
Любимият ти чифт чорапи ?
Носиш ли кецове ?
Мислиш ли, че би ти стояла добре тениска на hammerfall Laughing ?
Щото ако "да", за Коледа/Нова година ще ти бъде осигурен подаръка.
^^


I LOVE YA, BABY
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 2:15 am

Хей хей ^^
Ест, че искам да се видим във Варна ама аз в тоя студ никъде не излизам! Абе аз съм ти обещала ; ) При първа възможност ти пиша СМС и ти на секундата се озоваваш при мен Laughing А за целувката.... Ей! Трябва да отидем във Владиславово да е целуваме, там никой не познавам Laughing
Сладко мразя. Каквото и да е, мразя го!
Любим чифт чорапи: имам едни бели на Уилсън. Много им се кефя ^^
Кецове имам, но повече нося маратонки. =)
Нз. Трябва да излезем из Варна да я видя какво представлява... Ако ми хареса везнага я купуваш ^^
I love you too {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}
Блях как го мразя това ya Laughing И ще извиняваш, ама още ми се спи и ми е мързеливо и изобщо не ми се играе да ги правя в различни цветове буквите Laughing
Но ти си знаеш q:
LaughingLaughingLaughingLaughing
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death

Temples Of Death


Брой мнения : 267
Age : 30
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 2:18 am

Ми и аз го мразя уа-то Laughing
Ама ай лов ю бейби ми звучи.. .... . ..... . .. . Rolling Eyes Suspect Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 2:22 am

Temples Of Death написа:
Ми и аз го мразя уа-то Laughing
Ама ай лов ю бейби ми звучи.. .... . ..... . .. . Rolling Eyes Suspect Laughing Laughing
Няма значение. Важното е, че ме обичаш, мое сладко малко лапенце на осем години. Laughing
Suspect Симооооооооооооонаааааааа?
Мухаха нещо взех да си флуудя в темата. На всичкото отгоре съм мод на зоната LaughingLaughing
Е, какво пък!
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}
И да не забравим (hug) на 254646079373864086484340286406346084364648 степен!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





sanndra[представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sanndra[представяне]   sanndra[представяне] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
sanndra[представяне]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Потребителска эона-
Идете на: