Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Приятелство

Go down 
+3
proXy
Desert Rose
Еквамерила
7 posters
АвторСъобщение
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:34 pm

Моля, споделете, какво значат за вас приятелството и приятелите.
Ако искате, разкажете трудни моменти, в които приятелите са били до вас.
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:42 pm

Най-важното нещо за мен...
Без приятели си за никъде.... (това е мое мнение)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:44 pm

определено може да се мине и без тях ако имаш др човек , който значи повече от приятел
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:45 pm

Ми май съм случила на 2-3ма приятели,но не повече.Приятелството е най-важното,макар че повечето не са точно приятели
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:47 pm

ми приятели те са много вайни по важни от семеиството понякога поне аз сам израснал с хора които винаги сме се подкрепяли и знам че винаги някои стои зад мен Basketball
Върнете се в началото Go down
vitamin4eto

vitamin4eto


Брой мнения : 186
Age : 30
Registration date : 15.10.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 7:06 am

Колкото и банално да зву4и-за мен приятелството е едно от най-важните не6та в живота.винаги е приятно да знае6,4е има някой истински приятел до теб,който винаги е на сре6та,когато има6 нужда.аз наистина ценя приятелството,за6тото не веднъж съм се сблъдквала с хора,които и пет пари не дават за него и са се държали ОТВРАТИТЕЛНО с мен.но сега слу4их с две СТРАХОТНИ приятелки,на които знам,4е мога винаги да раз4итам. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 7:46 am

който казва че има МНОГО приятели ужасно се лъже...той има много познати,,,но истински приятели не се намират лесно...моите приятели се броят на пръстите на едната ми ръка...около 7 човека от моето училище не ме мразят...3 от тях са ми приятели,,,другите ме уважават само защото си мислят че съм НЕЩО...другите ме мразят заради свои си разбирания...
Върнете се в началото Go down
Summer_Passion
The Biggest Black Eyed Peas Fan
Summer_Passion


Брой мнения : 58
Age : 32
Location : Плевен
Registration date : 12.10.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 3:29 am

Преди нямах много приятели (истински), но сега смея да кажа, че имам и то страшно много! И съм много щастлив! cheers
Върнете се в началото Go down
Claire

Claire


Брой мнения : 14
Age : 32
Registration date : 23.12.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 9:59 am

Приятелството е много важно и значимо нещо за мен,страшно много държа на приятелите си и винаги мога да разчитам на тях party
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 10:25 am

Промених си мнението.Не раэчитам на никой.Най-малко на така наречените си приятели.
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
vitamin4eto

vitamin4eto


Брой мнения : 186
Age : 30
Registration date : 15.10.2007

Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 1:21 pm

Desert Rose написа:
Промених си мнението.Не раэчитам на никой.Най-малко на така наречените си приятели.
Question
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приятелство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство   Приятелство Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелство
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Тийн-
Идете на: